Intercamp

09.05.2018

Intercamp je každoroční mezinárodní setkání skautů a skautek ve věku 11-16 let, kteří jsou organizováni v nějaké mezinárodní uznávané skautské organizaci. Intercamp se koná každý rok na svatodušní svátky (většinou koncem května až začátkem června), trvá od pátku večera (příjezd oddílů) do pondělí dopoledne (v západních zemích je svatodušní pondělí svátek). Intercamp je také přezdíván "jamboree zemí států NATO".

INTERCAMP 2016 byl konanán v Česku, v pevnosti Josefov, nedaleko od Jaroměře.

Nadcházející intercamp se koná v Belgii v městečku Sint-Truiden, od 18. 5. do 21. 5. Intercamp 2019 bude v Nizozemsku. V roce 2024 bude znovu intercamp v Česku.